ROZŠÍŘENÉ VĚDOMÍ,
CHANNELING A MYSTIKA

Zrychlení duchovního dospívání zesilováním intuice
Mandala

Vítejte ve světě channelingové mystiky. Budete-li mít skutečný zájem o Poznání, brzy zjistíte, že vše je trochu Jinak, než se píše v duchovně populárních knihách.
Otevíráte totiž knihu Poznání a Sebepoznání... - knihu mystiky.

Rozhovor s autorem naleznete v časopisu BARAKA . K mystice se dostal sklonem k dobrodružství, o čemž svědčí i jeho nejoblíbenější knížka z mládí - Po proudu .


Miloš Aitosh - To see God in meditation with Lisa Gerrard
(Klip v hezčí kvalitě si můžete prohlédnout ZDE!!! )Ke čtení Vám doporučuji poslech meditačních skladeb božské zpěvačky Lisy Gerrard, které si můžete stahnout v sekci Meditanční hudba.
Poslechem si tak dokážete umocnit prožitek ze zápisu z jedné z mystických meditací...


Zde přináším její videoklip. Je to nejmystičtější píseň světa: Lisa Gerrard & Pieter Bourke "Sacrifice" ideální i pro holotropní dýchání. Přenos dat bývá pomalý, takže je zpěv přerušovaný . Je potřeba dát Play again a po druhé to je již božské.Napijte se deci silného červeného vína jako v obřadu Večeře Páně.
Pohodlně se posaďte a nechte se vtáhnout do božského Hyperprostoru...Začátek 12. meditace byl bolavý, celé tělo jakoby těžce nemocné. Nedovedl si představit, že by ji zvládl. Při poslechu duchovní hudby se stal malý zázrak. Bolesti ustaly a otevřel se mu božský výhled, jasné, čisté a superrychlé myšlení. Do zuboženého těla se vlévala ohromující božská síla v několika vteřinách změnila mrtvého v božské.

Opět dokonale prožíval hudbu, do které o ní dostával vize a výstižný komentář. Jako v divokém amfiteátru kolem něj vířily myšlenky, obrazy, symboly božské moci, Dokonalost Sama. Jaká to byla krása, úžasnost zážitku, kráska na pochodu, silné a vznešené stvoření božské. Jaká to byla nádhera, jen se tak dívat! Božská síla mu ukazovalo co vše je v Ní, nabízela mu bezpočet možností jak pochopit Její myšlenku. Viděl, jak nekonečně způsoby stále hledá Své sebevyjádření, ještě větší Dokonalost, Lásku a Krásu, aby se přiblížilo k Absolutnu.

Téma meditace bylo jednoduché. Ukázat Bohatství Boha, Věčnosti, Dokonalosti a Jeho vnitřní strukturu. Jak vyšší ukazuje nižšímu co umí. Ukazování světa jeden druhému, to je vesmír. Proto vznikl a proto trvá. Pochopil, že je v božském světě, ne někde jinde. To byla krása, tak si hrát s Věčností od Věčnosti po Věčnost!

Poznámka pro zájemce
Popis etap mystiky obsahuje podrobné zkušenosti a postřehy. Může ale začátečníky zbytečně odradit. Není nutné znát všechny detaily mnohaletého procesu už na počátku. Pro jakékoliv studium, vědu či podnikání se také obdobné informace nedávají. Proto je na místě několik poznámek:

  • 1. mystika má mnohé stupně, od pouhé příležitostné komunikace o praktických otázkách přes softmystiku s občasnými meditacemi. Oba už mají velký význam, druhý dokonce přesahuje všechny běžné duchovní praktiky. Procesy temné noci duše jsou také lépe snesitelné.
  • 2. není nutná úplná dokonalost v přístupu. Hlavní je neutéci, udržet se v procesu a nenechávat se příliš strhnout spodkem.
  • 3. podstatou je přijmout božské síly jako Učitele, podobnost s výchovou na kterékoliv univerzitě je veliká. Mystika však trvá daleko déle a procesy probíhají ve dne i v noci.
  • Výše uvedené informace jsou pro zahájení zcela postačující. Vše další se každý dozví v pravou chvíli od Nich.

    Zpět na začátek stránky
    Cesty duší... stránky protkané láskou